Site Hacked By Express
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Site Hacked By Express


 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Camera 1408

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
HackedByExpress

HackedByExpress


Mesaje : 240
Data de inscriere : 02/03/2013
Varsta : 25
Localizare : Roman jud.Neamt

Camera 1408 Empty
MesajSubiect: Camera 1408   Camera 1408 Icon_minitimeDum Mar 10, 2013 10:17 am

Salut!! stiti Filmul Camera 1408? si ce parere aveti despre el?
Mike Enslin vrea să demonstreze că nu există nimic dincolo de aici şi acum. Nu există viaţă după moarte... Nu există Dumnezeu... Nu există a doua şansă... Sau poate da?

Filmul Camera 1408 este adaptat după o nuvelă înspăimântătoare scrisă de maestrul suspansului, Stephen King. Renumitul romancier de horror-uri Mike Enslin (John Cusack) crede numai în ceea ce vede. Dar, după o serie de bestseller-uri care au discreditat evenimentele paranormale ce avuseseră loc în cele mai bântuite case şi în cimitirele din întreaga lume, el nu are nicio dovadă a vieţii de după moarte. Numai că rătăcirile după fantome ale lui Enslin din nopţile lungi şi singuratice sunt pe cale să se schimbe în momentul în care se cazează în Camera 1408 a renumitului hotel Dolphin, pentru ultimul lui proiect, "Zece nopţi în camerele de hotel bântuite". Fără să ţină seama de avertizările directorului hotelului (Samuel L. Jackson), autorul este prima persoană care se cazează în cameră care se zice că e bântuită, după ani întregi. Un alt bestseller pare a fi iminent, dar ca multe alte personaje ale lui Stephen King, mai întâi trebuie să treacă de la scepticism la credinţă adevărată şi să înfrunte demonii pentru a supravieţui acelei nopţi.
Sus In jos
https://xpower.all-up.com
k1n3t1X

k1n3t1X


Mesaje : 34
Data de inscriere : 09/03/2013
Localizare : Bistrita

Camera 1408 Empty
MesajSubiect: Re: Camera 1408   Camera 1408 Icon_minitimeLun Mar 11, 2013 4:59 am

Beton filmul cu toate ca nu l-am vazut pe tot Very Happy
Sus In jos
 
Camera 1408
Sus 
Pagina 1 din 1

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Site Hacked By Express :: Divertisment :: Fiilme-
Mergi direct la: