Site Hacked By Express
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Site Hacked By Express


 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Cum sa faci skilluri M G P

In jos 
AutorMesaj
HackedByExpress

HackedByExpress


Mesaje : 240
Data de inscriere : 02/03/2013
Varsta : 25
Localizare : Roman jud.Neamt

Cum sa faci skilluri M G P Empty
MesajSubiect: Cum sa faci skilluri M G P   Cum sa faci skilluri M G P Icon_minitimeDum Mar 10, 2013 10:53 am

Buna am decis sa fac un ghid pentru incepatorii de metin2

Pentru inceput trebuie sa aveti lvl 5 pentru a va putea face skill-urile(magii) astfel:

Warrior Corp:Aura Sbiei,Vartejul Sabiei,Incizia,Izbitura,Iures(cel putin asa le fac eu)

Warrior Mental:Corp Rezistent,Atacul Spiritului,Zdrobire,Zdruncinare,AtaculSabiei

Ninja Lama:Ambuscada,PumnalRulant,AtacFulger,NorOtravitor,Camuflaj

Ninja Arc:SageataDeFoc,SageataOtravita,FocRepetat,MultiFoc,MersDeFulg

Sura BlackMagic:Spiritul Flacari,Potectie Intunecata,SferaIntunecata,AtaculSpirituui.LovituraFocului.LovituraIntunecata


Sura ArmeMagice:TaisVrajit:,Protectia,LovituraDegetului,Vartejul,Teama,Anularea

Saman Zmeu : Forta dragonului/ aruncarea dragonului / binecuvantare / ragetul dragonului / reflexie / aruncarea talismanului . (puteti face aruncarea talismanului inaintea reflexiei daca doriti sa fiti mai buni la jocul PvP)

Ele se termina la 17-20 de puncte.Dupa ce ati facut M1 va luati pergamentul exorcizarii si si "citic concentrat" care face ca ,cartile sa nu esueze.Dupa va luati cartile de la maestri.(Va trebuie MULTA experienta pentru a citi cartile pana la G1)
Dupa ce ati terminat cu G1 luati SS(pietre spirit) si le cititi.(Va poate scadea gradul pana la 20000(crud) si pentru asta va trebuie boabe zen!
Sus In jos
https://xpower.all-up.com
 
Cum sa faci skilluri M G P
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Cum sa faci bani
» Cum sa faci backup la server
» Tutorial Cum sa faci sa nu mai ai lag pe server
» Cum sa faci sa mearga registeru mai repede

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Site Hacked By Express :: Metin 2 :: Tutoriale/Ghiduri-
Mergi direct la: