Site Hacked By Express
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

Site Hacked By Express


 
AcasaPortalUltimele imaginiCăutareÎnregistrareConectare

 

 Ce caracter e mai bun pe aion la clasa warrior?

In jos 
2 participanți
AutorMesaj
HackedByExpress

HackedByExpress


Mesaje : 240
Data de inscriere : 02/03/2013
Varsta : 25
Localizare : Roman jud.Neamt

Ce caracter e mai bun pe aion la clasa warrior? Empty
MesajSubiect: Ce caracter e mai bun pe aion la clasa warrior?   Ce caracter e mai bun pe aion la clasa warrior? Icon_minitimeSam Mar 30, 2013 4:37 am

Ce caracter e mai bun pe aion la clasa warrior? templar sau gladiator? care sunt avantajele si deavantajele? care sunt diferentele? orice amanunt imi este important! Astept Raspunsurile voastre!
Sus In jos
https://xpower.all-up.com
robert123
ModeratorGlobal
ModeratorGlobal



Mesaje : 3
Data de inscriere : 26/03/2013

Ce caracter e mai bun pe aion la clasa warrior? Empty
MesajSubiect: Re: Ce caracter e mai bun pe aion la clasa warrior?   Ce caracter e mai bun pe aion la clasa warrior? Icon_minitimeSam Mar 30, 2013 6:28 am

DACA STII SA JOCI PE ELE SUNT LA FEL DE BUNE , dar ca diferente :
-TEMPLARUL se bazeaza mult pe hp si pe block si poate purta ca arme : sabie cu scut , mace cu scut , greatsword.
-GLADIATORUL se bazeaza pe critic strike si pe atac , el poate purta ca arme : sabie si scut , greatsword , polearm [Trebuie sa fiti inscris si conectat pentru a vedea acest link] (pt a vedea cam cum ar arata un polearm ) si mai poate purta si arc cu sageti , doar pt lure.
ARMURILE SUNT LA FEL LA AMANDOI .
DE obicei templarul e important intr-un grup pentru ca el ataca primul monstrii puternici de obicei , fiindca rezista , dar si gladiatorul poate face asta.
Sus In jos
robert123
ModeratorGlobal
ModeratorGlobal



Mesaje : 3
Data de inscriere : 26/03/2013

Ce caracter e mai bun pe aion la clasa warrior? Empty
MesajSubiect: Re: Ce caracter e mai bun pe aion la clasa warrior?   Ce caracter e mai bun pe aion la clasa warrior? Icon_minitimeSam Mar 30, 2013 6:31 am

Am uitat sa specific : gladiatorul "inseamna" viata , putere , agilitate ; iar templarul putere , viata , acuratete
Sus In jos
HackedByExpress

HackedByExpress


Mesaje : 240
Data de inscriere : 02/03/2013
Varsta : 25
Localizare : Roman jud.Neamt

Ce caracter e mai bun pe aion la clasa warrior? Empty
MesajSubiect: Re: Ce caracter e mai bun pe aion la clasa warrior?   Ce caracter e mai bun pe aion la clasa warrior? Icon_minitimeSam Mar 30, 2013 9:46 am

Am inteles ! Multumesc mult!!

P.S.: Sunt obligat sa mentionet sa numai faci dublu post Daca ai uitat sa spui ceva foloseste butonul edit!
Sus In jos
https://xpower.all-up.com
Continut sponsorizat





Ce caracter e mai bun pe aion la clasa warrior? Empty
MesajSubiect: Re: Ce caracter e mai bun pe aion la clasa warrior?   Ce caracter e mai bun pe aion la clasa warrior? Icon_minitime

Sus In jos
 
Ce caracter e mai bun pe aion la clasa warrior?
Sus 
Pagina 1 din 1
 Subiecte similare
-
» Despre aion free to play

Permisiunile acestui forum:Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum
Site Hacked By Express :: Aion free to play :: Intrebari/Probleme-
Mergi direct la: